Kominki stylowe to swoiste działa sztuki, które niejednokrotnie stanowią punkt centralny salonów, pokojów spotkań i miejsc w których spędzamy najwięcej wolnego czasu. Pasują idealnie do wnętrz w stylu klasycznym, ale również dobrze będą się sprawdzać w pokojach w klimacie nowoczesno-industrialnym. Nie mniej jednak najbardziej pasują do pomieszczę w stylu rustykalnym.

Wykonujemy kominki stylowe w dowolnej aranżacji i formie. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do potrzeb klienta. Służymy doradztwem w zakresie doboru materiałów, wyboru wkładów kominkowych oraz sposobu wykończenia obudowy. Kominki klasyczne to piękne rzeźbione paleniska, które będę dumą każdego właściciela. Bardzo dobrze prezentują się w salonach. Mimo tego ze mamy XXI wiek nadal cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ klasyczne wzornictwo jest ponadczasowe.

Proponowane przez nas kominki stylowe na zawsze odmienia stare i nudne wnętrza oraz nadadzą im jedyny i niepowtarzalny styl. W ofercie posiadamy szereg sprawdzonych rozwiązań, które od lat dominują na rynku, ale możemy również wykonać każdy kominek stylowy na Państwa życzenie. W naszych działaniach zawsze dążymy do tego, aby klient był maksymalnie zadowolony z końcowego rezultatu.

Kliknij, żeby zobaczyć Galeria Kominków stylowych wykonanych przez naszą firmę.

  • Zalety trwałość, ponadczasowe stylowe wzornictwo
  • Wkłady Hajduk lub Wentor
  • Moc od 1Kw do 10Kw
  • Cena Ustalana indywidualnie