Budujemy kominki od podstaw!

Jesteśmy wstanie stworzyć każdy kominek jaki Państwo będziecie chcieli. Pomożemy w wyborze materiałów oraz wkładów kominkowych. Doradzimy w kwestii mocy oraz miejsca montażu. Zbudujemy Państwa wizje i wcielimy ją w życie! Nasze kominki to gwarancja satysfakcji.

Jakość w dobrej cenie!

Wszystkie nasze produkty są wykonane z największa precyzja, a materiały dobierane z najwyższa starannością. Przy tym wszystkim zadbamy o to, aby budowa nowego kominka była dla Państwa rozsądna inwestycja!

Kominki Nowacki to firma, która specjalizuje się w ręcznie wykonanych pięknych kominkach stylowych bardzo wysokiej jakości. Oprócz kominków klasycznych i stylowych, wykonujemy również kominki w stylu nowoczesnym, które podkreślą każde modernistyczne wnętrze.

Budujemy kominki od podstaw, począwszy od projektu, a skończywszy na transporcie i montażu. W swojej ofercie posiadamy wiele ciekawych i klasycznych wzorów, jak i nowoczesne obudowy kominkowe, które sprostają wymogom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze kominki tworzone są głownie z surowców wysokiej jakości takich jak marmury, trawertyny, granity i piaskowce: Sławniowice Złociste, Crema Marfil, Brecia Sarda i inne zarówno rodzime, jak i wydobywane w kamieniołomach na całym świecie. Wybierane przez nas wkłady kominkowe zapewnia bezawaryjna prace i niezawodne ogrzewanie. Doradzimy w wyborze wszystkich podzespołów i akcesoriów. Mamy w tym bardzo duże doświadczenie!

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Posiadamy 26 letnie doświadczenie w budowaniu, rzeźbieniu i montażu kominków, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci z całej Polski. Aby zobaczyć realizacje wykonane w naszej firmie, zobacz galerie kominków.

Oprócz obudów kominkowych, wykonujemy również wewnętrzne i zewnętrzne parapety, schody, tarasy, blaty kuchenne, łazienkowe i inne. Jesteśmy wszechstronna firma oferująca kompleksowe usługi od A do Z. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji oraz rozsądnie wydanych pieniędzy!

 

wycena_kominek

Chcesz ustalić termin realizacji? Jesteśmy do dyspozycji!

Zadzwoń już teraz - odpowiemy na każde pytanie!